Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

Pobyt we Wrocławiu

Hotelik Delfin we Wrocławiu to nasz najmłodszy obiekt, powstał w zasadzie na życzenia naszych Klientów, którzy często wyrażali rozczarowanie, że nie mamy swojego hotelu w taki pięknym mieście jak Wrocław. Postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i stworzyliśmy Hotelik Delfin Wrocław. Podobnie jak wszystkie nasze hotele ma od pokoje o wysokim standardzie, w których obok wszelkich udogodnień podziwiać można również rybki pływające w akwarium, które znajduje się w każdym pokoju. Wrocław niezmiennie zachwyca wszystkich naszych gości, a wśród atrakcji, które upodobali sobie oni szczególnie wymienić można:

 

Wyspy na Odrze, a zwłaszcza Wyspę Słodowąwsypy na Odrze to wspaniałe i klimatyczne miejsca, które świetnie nadają się na spacery zarówno za dnia, jak i wieczorami. Jedną z najczęściej wspominanych przez turystów jest Wyspa Słodowa, na którą prowadzą urokliwe piesze kładki: Słodowa i Piaskowa. Na Wyspie Słodowej latem organizowanych jest wiele koncertów i eventów, w których warto wziąć udział.

 

Wrocławski rynekwrocławski rynek zachwyca wspaniałą architekturą pochodzącą z różnych okresów historycznych, najstarsze pochodzą ze średniowiecza. Na wrocławskim rynku znajduje się największy w Polsce Ratusz. Na rynku wrocławskim, ale nie tylko, bo na terenie całego miasta ukrywają się liczne krasnoludki, warto wybrać się na ich poszukiwanie. W okolicach naszego hotelu również znajdą Państwo krasnala, który zaprzyjaźnił się z delfinem.

 

Panoramę Racławickąmuzeum jednego eksponatu, czyli budynek, który powstał, aby prezentować dzieło Jana Styki i Wojciecha Kossaka – Bitwa pod Racławicami. Obraz ma długość 120 metrów i szerokość 15 m. Sposób jego prezentacji sprawia, że widzowi zacierają się granice, pomiędzy tym to rzeczywiste a co jest elementem obrazu. Bogactwo detali, wielość postaci i znaczeń jakie zawarto w obrazie sprawia, że Panoram jest punktem obowiązkowym we Wrocławiu.

 

Po dniu pełnym atrakcji i zwiedzania zapraszamy na odpoczynek w naszych skromnych progach lub w progach zaprzyjaźnionych z nami hoteli, a są to: The Granary, Hotel Tumski, Art Hotel, Hotel Piast i U Szermierzy.