Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

Warszawski sen

Warszawa była drugim miejsce, w którym powstał nasz obiekt, to podczas poszukiwania miejsca na hotel nabraliśmy przekonania, że musi on mieścić się na ulicy, która będzie kojarzyła się jednoznacznie z wodą, morzem lub wybrzeżem. Po długich poszukiwaniach udało nam się wreszcie odnaleźć idealną lokalizację, którą nasi goście bardzo cenią. Jak w każdym naszym hotelu również tutaj oferujemy pokoje w standardach czterogwiazdkowego hotelu i jak wszędzie w pokojach znajdą Państwo najnowocześniejszych sprzęt elektroniczny oraz akwarium. Pokoje w warszawskim Delfinie zostały urządzone w wielkomiejskim stylu, są eleganckie i nowoczesne. Nasz Hotelik w Warszawie oferuje państwu 17 pokoi hotelowych, a obsługa troszczy się indywidualnie o potrzeby każdego gościa.

 

Otwierając nasz hotel w Warszawie uświadomiliśmy sobie, że zapotrzebowanie jest znacznie większe niż liczba pokoi, które możemy zaoferować naszym Klientom, dlatego też podjęliśmy decyzję o otwarciu kolejnego obiektu, nim to jednak nastąpi proponujemy Państwu noclegi w zaprzyjaźnionych hotelach, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Nocleg w takich hotelach jak Logos, Boss, Witkowskim czy w centrum kongresowo – apartamentowym Mrówka z pewnością będzie dla Państwa przyjemnym doświadczeniem.

 

Warszawa to miasto, które przyciąga odwiedzających z wielu różnych powodów, jedni przyjeżdżają tutaj w celach biznesowych, inni chcąc zwiedzić stolicę Polski, a jeszcze inni w poszukiwaniu niecodziennych wrażeń i z chęci wzięcia udział w wydarzeniach politycznych, kulturalnych czy sportowych.

 

Miłośnicy historii będąc w Warszawie powinni koniecznie odwiedzić Pałac Łazienkowski, gdzie król Stanisław August Poniatowski zwykł organizować obiady czwartkowe, koniecznie należy udać się na Zamek Królewski oraz wybrać na spacer Krakowskim Przedmieściem i Nowym Światem. Warto odwiedzić dawny warszawski rynek gdzie stoi jeden z pomników Syrenki. Dla gości, którzy zaplanowali dłużysz pobyt urzekająca z pewnością będzie także wizyta w Wilanowie.

 

Miłośnicy wydarzeń kulturalnych, muzycznych i sportowych znajdą w Warszawie z pewnością wiele interesujących rozrywek, w zasadzie nie ma miesiąca, w którym nie działoby się w Warszawie coś ciekawego. Będąc w stolica warto wybrać się na przedstawienie do Teatru Muzycznego Roma czy odwiedzić Centrum Nauki Kopernik, które z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak i dorosłym. Warto także udać się na Stadion Narodowy, czy to dla obejrzenia tam meczu, wzięcia udziału w koncercie czy największych w Polsce targach książki.