Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

Najlepsze nadmorskie hotele

 

Polskie wybrzeże pełne jest hoteli i ciekawych miejsc noclegowych, jednak nie będąc w nich wcześniej czasem trudno jest zdecydować, gdzie najlepiej spędzić wakacje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości przygotowaliśmy zestawienie najlepszych hoteli i miejsc noclegowych na całym wybrzeżu, oczywiście nie pominęliśmy także siebie. Oto najbardziej komfortowe i ciekawe miejsca nad morzem.

 

Gdańsk

W Gdańsku można znaleźć wiele ciekawych i komfortowych miejsc noclegowych, my wybraliśmy Hotel Sadova. To hotel posiadający cztery gwiazdki, ale z bardzo przystępnymi jak na te standardy cenami. Pokoje są przestronne, eleganckie i błyszczą czystością. Goście doskonale bawią się na tamtejszym basenie oraz w pokoju gier.

 

Koszalin

W Koszalinie najlepszym wyborem będzie Hotelik Delfin, gdzie obsługa serdecznie i z uśmiechem wita gości i dba o komfort ich pobytu, gdzie każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a wszystkie jego potrzeby i oczekiwania są spełniane. Gdzie pokoje mają standard czterogwiazdkowy, ale ich cena bliższa jest tym z trzema gwiazdkami. Gdzie w każdym pokoju można znaleźć nie tylko najlepszej jakości sprzęt elektroniczny, ale także akwarium pełne kolorowych rybek.

 

Kołobrzeg

W Kołobrzegu proponujemy Państwu hotel położony w zacisznej i spokojnej części uzdrowiskowej Kołobrzegu, mowa tutaj o Koral Live. Jest to miejsce, które od zejścia na plaże dzieli 150 m. Pokoje są przestronne, świeżo odrestaurowane. W tych hotelu dzięki miłej obsłudze będziecie Państwo rozpieszczani i zawsze witani miłym uśmiechem, a czyż to nie jest jedna z istotniejszych rzeczy na wakacjach? Koral Live poza lokalizacją słynie także wśród klientów z bogatych i różnorodnych posiłków.

 

Krynica Morska

Poszukując cichego i spokojnego miejsca na odpoczynek, które jednocześnie pozwoli spędzić urlop w pokojach o dobrym standardzie, przestronnych i czystych należy udać się do Hotelu Neptun w Krynicy Morskiej. Hotelu położony jest w otoczeniu lasów i w niedużej odległości od plaży. Miła atmosfera i uśmiechnięta obsługa to jego dodatkowe atuty.